Znak obce Lužná

Obec Lužná

Sekce:
  1. Lužná
  2. Hlášení rozhlasu

Hlášení místního rozhlasu

Hlášení místního rozhlasu v elektronické podobě za poslední 3 měsíce.


Vážení občané, v sobotu 4.7. k Vám přijedeme s nabídkou: čerstvý květák, kedlubny, meruňky, rané brambory, nová cibule a standardně jablka červená a žlutá, jahody v omezeném množství, česnek, rajčata, brambory rané i staré na zkrmení cena 5,00 Kč.Během rozvozu může dojít ke zpoždění, ale určitě přijedeme!!


Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve čtvrtek 2.7.2020 st.obch.od 13:00 h,u Oú 13:15 h ,prodávat jahody, meruňky 49 Kč/kg, nové brambory ze Znojma 15 Kč/kg, novou cibuli 19 Kč/kg, nový česnek, České rajčata, papriky, okurky. Dále nabízí žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Prodáváme i český med a olejové svíčky 10 Kč/ks.


Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 2.7. ve 12:45 hod. prodávat: mladé červené kuřice, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny a krůty krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.


Firma MORAVOS bude 23.6.2020 v 9,15 hod prodávat u prodejny Jednoty: koření, krmiva pro domácí zvířata, krémy a masti, drogerii, hnojiva a jiné zboží.


Farma Gazda Bohumín bude prodávat: nosné kuřice, husokáčata mulard, housata, brojlerová kuřata, krmiva, vitamíny a doplňky pro drůbež. Prodej se uskuteční v úterý 23. června v 11:20 u OÚ.


Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve čtvrtek 18.6.2020 st.obchod od 13:00 h, u Oú do 13:15 h , prodávat jahody, nové brambory ze Znojma 19 Kč/kg, České rajčata, papriky, okurky. Dále nabízí novou cibuli, nový česnek, jablka, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Prodáváme i český med a olejové svíčky.


Mudr. Novosadová Věra ve dnech 18. a 19.6.2020 neordinuje. Sestra na středisku je přítomná.


Drůbežárna Prace bude ve středu 17.6. ve 12:45 hod. prodávat: mladé červené kuřice, roční slepice, brojlerová káčata, housata, husokačeny a krůty krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.


Dnes 15.6.2020 od 13:00-13:15 u hospody a poté od 13:20-13:40 u oú bude soukromá firma z Jižní Moravy prodávat: čerstvé České jahody od 69Kč/1kg, konzumní brambory i nové brambory ,brokolici, kapustu, hlávkový salát ,nové zelí, rebarboru, kořenovou zeleninu, čerstvý česnek, cibule, čerstvý květák, žampióny, Hlívu Ústřičnou, meruňky, rajčata, okurky, papriky, ředkvičky, kedlubny, český med ,vlašské i lískové ořechy, čerstvá vejce i křepelčí . Dále nabízí velký výběr bonbonu a čokolád a pečené želé.


Vážení občané, tuto sobotu 13.6 pokračujeme v prodeji ovoce a zeleniny; jahody, meruňky, červené jablka, golden žlutý,brambory žluté, brambory ranne ,cibule 5kg balení, rajčata atd. Prodej se uskuteční 10;30- 11:00 u u Sajeru


V sobotu 6.6.2020 od 11,oo hod se na tanečním kole v Lužné pořádá Slovanský festival, pěvecká a hudební vystoupení, divadelní vystoupení a chorovody. Pro děti středověká vojenská ležení, bezpečný šerm a focení v dobových kostýmech. Všichni jsou srdečně zváni.


Vážení občané, tuto sobotu 6.6.. pokračujeme v prodeji ovoce a zeleniny za přijatelné ceny.; jahody, červené jablka. golden žlutý , brambory žluté, brambory ranné, cibule 5kg balení, česnek, paprika, rajčata, okurky a jiné. Prodej se uskuteční 9:50-10:20 u Šajerú Během přejezdu může dojít ke zpoždění. Děkujeme za pochopení a Těšíme se na Vaši návštěvu.


Mudr. Novosadová oznamuje, že i nadále bude platit, že se pacienti k vyšetření budou telefonicky objednávat.


Dnes 1.6. od 11:35-11:50 u hospody a poté od 11:55 -12:10 u oú bude soukromá firma z Jižní Moravy prodávat: konzumní brambory i nové brambory , nové zelí, hlávkový salát, čerstvý česnek, cibule, čerstvý květák, brokolice, žampióny, Hlívu Ústřičnou, meruňky, rajčata, okurky, papriky, ředkvičky, kedlubny, český med ,vlašské i lískové ořechy, čerstvá vejce i křepelčí . Dále nabízí velký výběr bonbonu a čokolád.V prodeji opět pečené želé.


Vážení občané, tuto sobotu 30.5. pokračujeme v prodeji ovoce a zeleniny za přijatelné ceny.; jahody, meruňky, červené jablka 13kg baleni , golden žlutý 13 kg balení, , brambory žluté,brambory nové, cibule 5kg balení, česnek, paprika, rajčata, okurky a jiné. Prodej se uskuteční 9:30-9:50 u Šajeru Během přejezdu může dojít ke zpoždění. Děkujeme za pochopení a Těšíme se na Vaši návštěvu.


Muzeum regionu Valašsko oznamuje, že od úterý 26. května je znovu otevřen zámek Vsetín. Čekají vás nové atraktivní výstavy, rozsáhlá expozice o Valašsku i krásná vyhlídka ze zámecké věže. Zámek můžete navštívit denně mimo pondělí od 9 do 17 hodin.


Farma Gazda Bohumín bude prodávat: nosné kuřice, husokáčata mulard, housata, selská brojlerová kuřata, krmiva, vitamíny a doplňky pro drůbež. Prodej se uskuteční ve čtvrtek 28. května v 11:20 u OÚ.


Drůbežárna Prace bude v pondělí 25.5. ve 12:45 hod. prodávat: mladé kuřice a chovné kohouty, roční slepice, káčata, housata, husokačeny a krůty krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.


Vážení občané, tuto sobotu 23.5.. pokračujeme v prodeji ovoce a zeleniny za přijatelné ceny; červené jablka , meruňky, jahody, brambory žluté , cibule 5kg balení, česnek, rajčata, papriky, okurky, a jine Prodej se uskuteční 9:15-9;45 u Šajerů Během přejezdu může dojít ke zpoždění.Těšíme se na Vaši návštěvu.


Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve čtvrtek 21.5. st.obchodod 13:00 h, u Oú od 13:15 h, prodávat Slovenské rajčata, papriky,okurky. Dále nabízí konzumnní brambory, cibuli, česnek, jablka,hrušky,žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Prodáváme i český med a olejové svíčky za 10 Kč/Ks.


Vážení občané, tuto sobotu 16.5 pokračujeme v prodeji ovoce a zeleniny za přijatelné ceny.; červené jablka 13kg baleni , balení, , brambory žluté, cibule 5kg balení, česnek, paprika, rajčata, okurky a jine. Prodej se uskuteční 10;35- 11:00 u OU. 11;10- 11;30 u Šajeru Během přejezdu může dojít ke zpoždění. Děkujeme za pochopení a Těšíme se na Vaši návštěvu.


Ředitelka Mateřské školy Lužná oznamuje, že od 25.5. 2020 bude provoz mateřské školy opět obnoven. Školné a stravné se bude vybírat v měsíci červnu. Veškeré informace rodiče naleznou na webových stránkách školky.


Drůbežárna Prace bude v úterý 12.5. ve 12:45 hod. prodávat: mladé kuřice a chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata,káčata, housata, husokačeny a krůty krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.


Farma Gazda Bohumín bude prodávat: nosné kuřice, husokáčata mulard, housata, brojlerová kuřata, krmiva, vitamíny a doplňky pro drůbež. Prodej se uskuteční ve středu 6. května v 11:20 u OÚ. Žádáme občany o dodržování bezpečného odstupu a používání roušek.


Vážení občané, tuto strředu 29.4. pokračujeme v prodeji za mimořádné a vynikající ceny; červené jablka bal.13kg, golden žlutý bál.13kg, brambory žluté , cibule 5kg balení, česnek, atd. Prodej se uskuteční 7;30- 8:00 u OU. Během přejezdu může dojít ke zpozdeni . Děkujeme a Těšíme se na Vaši návštěvu.


Firma JUKKA bude prodávat v neděle 10. května 2020 v čase 12.30 - 13.00 hodin na parkovišti u hospody U Šajerů v Lužné následující stromky k jarní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, durancie, třešně, višně, třešňovišně, sloupovité odrůdy jabloní, oskeruše, jeřáb, jedlé kaštany, roubované ořešáky, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny, maliny žluté, malinoostružiny, stolní vinnou révu, kanadské borůvky, amelanchier, kiwi, růže, javory červenolisté, rododendrony, azalky, magnolie, dřín jedlý odrůdový a jiné. Všechny sazenice jsou skladovány v řízené chladírně.Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.


Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve čtvrtek 23.4. st.obch.od 13:00 h,u Oú od 13:15 h,konzumní brambory z Vysočiny, cibuli, česnek, jablka , žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Dále nabízíme český med a olejové svíčky 10,- Kč/ks.


Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 16.4. ve 12:45 hod. prodávat: mladé kuřice a chovné kohouty, roční slepice, brojlerová káčata, housata, husokačeny a krůty krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.


Farma Gazda Bohumín bude prodávat: slepičky před snůškou, chovné kohouty, husokáčata mulard, housata, brojlerová kuřata, krmiva, vitamíny a doplňky pro drůbež. Prodej se uskuteční ve čtvrtek 16. dubna v 11:20 u OÚ.


Společnost Weekamp Doors opět přijímá nové zaměstnance na různé pracovní pozice do výroby Nabízíme: perspektivní a stabilní práci u zahraniční firmy zajímavé mzdové podmínky příplatek za práci přesčas 50% příspěvek na stravování v plné výši, příspěvek na dopravu, stravenky právní poradenství zdarma možnost zvýhodněného mobilního tarifu a další benefity práci ve 2 – směnném provozu Praxe ani vyučení v oboru není podmínkou. Nástup možný ihned. Zájemci se mohou hlásit telefonicky na tel. čísle 601 130 900 nebo emailem: info@weekamp-doors.cz


Zelenina Juvita Uherský Brod prodává certifikované sadbové brambory z Vysočiny, cibuli a konzumní brambory s možností dovozu domů. Objednávejte na telefonních číslech: 777 880 988 nebo 606 575 578

Obecní úřad

Lužná 230
756 11 Valašská Polanka

tel.: 571 446 100
fax: 571 446 101

starostka@obec-luzna.cz
ucetni@obec-luzna.cz

IČO:      00304077
DIČ: CZ00304077


Facebook

Facebook obce Lužná

Webkamera - Skiareál


Charakteristika

Lužná je valašská dědina ležící v okrese Vsetín. Jihozápadní část Lužné patří do Vizovických vrchů a severovýchodní část za železniční tratí už je součástí Javorníků spadajících do Chráněné krajinné oblasti Beskydy. V Lužné se stále nachází mnoho dřevěnic. Sportovní vyžití lužňanům umožňuje lyžařský areál, fotbalové a víceúčelové hřiště.

Soubory cookies | Zásady zpracování osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Správa stránek