Znak obce Lužná

Obec Lužná

Sekce:
  1. Lužná
  2. Sport
  3. Fotbal
  4. Rozpis utkání

Rozpis utkání

Sezóna 2013

Přehled zápasů Tygři Lužná muži jaro 2013 

         Lužná : Leskovec                   21.4.neděle          16:00hod

         Police : Lužná                       28.4. neděle         16:00hod

         Liptál : Lužná                         1.5. středa           16:00hod

         Lužná : Ústí                           5.5. neděle          16:30hod

         Lužná : Prlov                          8.5. středa           16.30hod

         Hutisko B : Lužná                 11.5. sobota           16:30hod

         Lužná : Podlesí B                 19.5. neděle           16:30hod

         Lužná : Kateřinice B              25.5. sobota          16:30hod

         Lužná : Juřinka B                  31.5. pátek            18:00hod

         Lačnov : Lužná                       2.6. neděle          16:30 hod

         Lužná : Huslenky A                9.6. neděle           16:30hod

         Choryně B : Lužná                15.6. sobota           16:30hod

         Hošťálková : Lužná               22.6. sobota           16:30hod

 Sezóna 2007/2008

1. kolo 10.08.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0101 Lužná Krhová 10.08. 16:30 NE  
 
A2A0102 Huslenky Ústí 10.08. 16:30 NE nh Střelnice
 
A2A0103 Choryně B Růžďka 10.08. 16:30 NE  
 
A2A0104 Leskovec Podlesí B 10.08. 16:30 NE  
 
A2A0105 Hrachovec B Lhotka n. B. 10.08. 16:30 NE Hrachovec
 
A2A0106 Police Dolní Bečva B 10.08. 16:30 NE  
 
A2A0107 Val.Senice Branky 09.08. 16:30 SO  
 



2. kolo 17.08.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0201 Krhová Branky 17.08. 16:30 NE  
 
A2A0202 Dolní Bečva B Val.Senice 17.08. 16:30 NE  
 
A2A0203 Lhotka n. B. Police 17.08. 16:30 NE  
 
A2A0204 Podlesí B Hrachovec B 28.10. 14:00 ÚT  
 
A2A0205 Růžďka Leskovec 16.08. 16:30 SO  
 
A2A0206 Ústí Choryně B 16.08. 10:30 SO  
 
A2A0207 Lužná Huslenky 17.08. 16:30 NE  
 



3. kolo 24.08.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0301 Huslenky Krhová 24.08. 16:30 NE nh Střelnice
 
A2A0302 Choryně B Lužná 23.08. 16:30 SO  
 
A2A0303 Leskovec Ústí 24.08. 16:30 NE  
 
A2A0304 Růžďka Hrachovec B 23.08. 16:30 SO  
 
A2A0305 Police Podlesí B 24.08. 16:30 NE  
 
A2A0306 Val.Senice Lhotka n. B. 24.08. 16:30 NE  
 
A2A0307 Branky Dolní Bečva B 24.08. 16:30 NE  
 



4. kolo 31.08.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0401 Krhová Dolní Bečva B 31.08. 16:30 NE  
 
A2A0402 Lhotka n. B. Branky 31.08. 16:30 NE  
 
A2A0403 Podlesí B Val.Senice 30.08. 16:30 SO  
 
A2A0404 Růžďka Police 30.08. 16:30 SO  
 
A2A0405 Ústí Hrachovec B 30.08. 16:30 SO  
 
A2A0406 Lužná Leskovec 31.08. 16:30 NE  
 
A2A0407 Huslenky Choryně B 31.08. 16:30 NE nh Střelnice
 



5. kolo 07.09.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0501 Choryně B Krhová 07.09. 16:30 NE  
 
A2A0502 Leskovec Huslenky 07.09. 16:30 NE  
 
A2A0503 Hrachovec B Lužná 07.09. 16:30 NE Hrachovec
 
A2A0504 Police Ústí 07.09. 16:30 NE  
 
A2A0505 Val.Senice Růžďka 06.09. 16:30 SO  
 
A2A0506 Branky Podlesí B 07.09. 16:30 NE  
 
A2A0507 Dolní Bečva B Lhotka n. B. 07.09. 16:30 NE  
 



6. kolo 14.09.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0601 Krhová Lhotka n. B. 13.09. 15:00 SO  
 
A2A0602 Podlesí B Dolní Bečva B 13.09. 16:00 SO  
 
A2A0603 Růžďka Branky 13.09. 16:00 SO  
 
A2A0604 Ústí Val.Senice 13.09. 16:00 SO  
 
A2A0605 Lužná Police 14.09. 16:00 NE  
 
A2A0606 Huslenky Hrachovec B 14.09. 16:00 NE nh Střelnice
 
A2A0607 Choryně B Leskovec 13.09. 16:00 SO  
 



7. kolo 21.09.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0701 Leskovec Krhová 21.09. 16:00 NE  
 
A2A0702 Hrachovec B Choryně B 21.09. 16:00 NE Hrachovec
 
A2A0703 Police Huslenky 21.09. 16:00 NE  
 
A2A0704 Val.Senice Lužná 20.09. 16:00 SO  
 
A2A0705 Ústí Branky 20.09. 16:00 SO  
 
A2A0706 Dolní Bečva B Růžďka 21.09. 16:00 NE  
 
A2A0707 Lhotka n. B. Podlesí B 21.09. 16:00 NE  
 



8. kolo 28.09.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0801 Podlesí B Krhová 27.09. 15:30 SO  
 
A2A0802 Růžďka Lhotka n. B. 27.09. 15:30 SO  
 
A2A0803 Ústí Dolní Bečva B 27.09. 15:30 SO  
 
A2A0804 Lužná Branky 28.09. 15:30 NE  
 
A2A0805 Huslenky Val.Senice 28.09. 15:30 NE nh Střelnice
 
A2A0806 Choryně B Police 27.09. 15:30 SO  
 
A2A0807 Leskovec Hrachovec B 28.09. 15:30 NE  
 



9. kolo 05.10.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0901 Hrachovec B Krhová 03.10. 16:30 Val.Meziříčí UT
 
A2A0902 Police Leskovec 05.10. 15:30 NE  
 
A2A0903 Val.Senice Choryně B 04.10. 15:30 SO  
 
A2A0904 Branky Huslenky 05.10. 15:30 NE  
 
A2A0905 Dolní Bečva B Lužná 05.10. 15:30 NE  
 
A2A0906 Lhotka n. B. Ústí 05.10. 15:30 NE  
 
A2A0907 Podlesí B Růžďka 04.10. 15:30 SO  
 



10. kolo 12.10.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1001 Krhová Růžďka 12.10. 15:00 NE  
 
A2A1002 Ústí Podlesí B 11.10. 15:00 SO  
 
A2A1003 Lužná Lhotka n. B. 12.10. 15:00 NE  
 
A2A1004 Huslenky Dolní Bečva B 12.10. 15:00 NE nh Střelnice
 
A2A1005 Choryně B Branky 11.10. 15:00 SO  
 
A2A1006 Leskovec Val.Senice 12.10. 15:00 NE  
 
A2A1007 Hrachovec B Police 10.10. 16:00 Val.Meziříčí UT
 



11. kolo 19.10.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1101 Police Krhová 19.10. 14:30 NE  
 
A2A1102 Val.Senice Hrachovec B 18.10. 14:30 SO  
 
A2A1103 Branky Leskovec 19.10. 14:30 NE  
 
A2A1104 Dolní Bečva B Choryně B 19.10. 14:30 NE  
 
A2A1105 Lhotka n. B. Huslenky 19.10. 14:30 NE  
 
A2A1106 Podlesí B Lužná 18.10. 14:30 SO  
 
A2A1107 Růžďka Ústí 18.10. 14:30 SO  
 



12. kolo 26.10.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1201 Krhová Ústí 26.10. 14:00 NE  
 
A2A1202 Lužná Růžďka 26.10. 14:00 NE  
 
A2A1203 Huslenky Podlesí B 26.10. 14:00 NE nh Střelnice
 
A2A1204 Choryně B Lhotka n. B. 26.10. 14:00 NE  
 
A2A1205 Leskovec Dolní Bečva B 26.10. 14:00 NE  
 
A2A1206 Hrachovec B Branky 26.10. 14:30 NE Val.Meziříčí UT
 
A2A1207 Police Val.Senice 26.10. 14:00 NE  
 



13. kolo 02.11.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1301 Val.Senice Krhová 01.11. 13:30 SO  
 
A2A1302 Branky Police 02.11. 13:30 NE  
 
A2A1303 Dolní Bečva B Hrachovec B 02.11. 13:30 NE  
 
A2A1304 Lhotka n. B. Leskovec 02.11. 13:30 NE  
 
A2A1305 Podlesí B Choryně B 02.11. 10:00 NE  
 
A2A1306 Růžďka Huslenky 01.11. 13:30 SO  
 
A2A1307 Ústí Lužná 01.11. 13:30 SO  

Obecní úřad

Lužná 230
756 11 Valašská Polanka

t: 571 446 100
f: 571 446 101

starostka@obec-luzna.cz
ucetni@obec-luzna.cz

IČ: 00304077
DIČ: CZ00304077


Facebook

Facebook obce Lužná
Soubory cookies | Zásady zpracování osobních údajů Správa stránek