Znak obce Lužná

Obec Lužná

Víceúčelové hřiště

Hřiště s šatnami fotbalistů
Hřiště s šatnami fotbalistů

Letní využití

Na tomto sportovišti mohou jak občané Lužné tak návštěvníci provozovat sporty jako tenis, nohejbal, volejbal, florbal, malou kopanou a v zimních měsících bruslení a hokej. Provoz je denně od 7 00 hod do 22 00 hod.

Nohejbal
Nohejbal

Zimní využití

Víceúčelové hřiště je také využíváno v zimě. Vytváří se zde ledová plocha, která je čistě přírodní. Stadion je přístupný pro veřejnost od ranních hodin. Večerní osvětlený stadion využívají většinou Tygři k tréninkům, kteří hrají soutěž "O pohár zimního stadionu" na vsetínském Lapači.

Pokud to počasí umožní, tak se zde koná noční turnaj v ledním hokeji, kterého se většinou účatní hokejisté z okolních vesnic.

Kluziště
Kluziště

Historie

Dne 1.července 2006 bylo za účasti náměstka hejtman Zlínského kraje pana Vojtěcha Jurčíka, starostů SOH, starosty města Vsetína, zastupitelů obce Lužná a místních občanů bylo slavnostně otevřen Sportovně rekreační areál ,,Víceúčelové hřiště", toto sportoviště je spolufinancováno EU-Společenstvím příhraniční spolupráce INTERREG IIIA ČR-Slovenská republika. Celkové náklady za toto dílo přesahují 2 mil.Kč. S EU bylo financováno 75%,MMR 5% a s obecního rozpočtu 20% celkových nákladů stavby.

Umělý trávník
Umělý trávník

Návštěvní řád víceúčelového hřiště

Návštěvní řád

Obecní úřad

Lužná 230
756 11 Valašská Polanka

t: 571 446 100
f: 571 446 101

starostka@obec-luzna.cz
ucetni@obec-luzna.cz

IČ: 00304077
DIČ: CZ00304077


Facebook

Facebook obce Lužná

Webkamera - Skiareál

Soubory cookies | Zásady zpracování osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti Správa stránek