1.kolo Lužná Police 2:3 (0:3) Branky: Brhel Miroslav, Filgas Martin
3.kolo Lužná D. Bečva B 4:2 (3:1) Branky: Janáč P. Hromada O. Mišun T. Sívek K.
4.kolo Liptál Lužná 3:2 (1:1) Branky: Janáč Petr, Sívek Karel
5.kolo Lužná Lhotka n. B. 1:1 (1:1) Branky: Filgas Robert
6.kolo Hrachovec B Lužná 2:2 (2:1) Branky: Filgas Robert, Filgas Martin
7.kolo Lužná Leskovec 1:2 (0:0) Branky: Hromada Ondřej
8.kolo Branky Lužná 1:2 (0:2) Branky: Filgas Robert, Sívek Karel
9.kolo Lužná Huslenky 1:3 (1:2) Branky: Žídek Tomáš
10.kolo Ústí Lužná 0:2 (0:1) Branky: Filgas Martin, Žídek Tomáš
11.kolo Lužná Růžďka 2:1 (1:1) Branky: Filgas Martin, Sívek Karel
12.kolo V.Bystřice B Lužná 2:3 (1:1) Branky: Filgas Robert, Filgas Martin, Sívek Karel
13.kolo Lužná Krhová 5:1 (4:0) Branky: Janáč P. Filgas R. Hromada O. Žídek T.Sívek
14.kolo Police Lužná dohr. 15.6.08
15.kolo Lužná FC Vsetín B 3:2 (0:1) Branky: Mišun Tomáš 2, Brhel Miroslav,dohr. 1.5.08
16.kolo D. Bečva B Lužná 1:0 (0:0)
17.kolo Lužná Liptál 1:1 (1:1) Branky: Janáč Petr
18.kolo Lhotka n. B. Lužná 1:2 (0:1) Branky: Filgas Robert, Hromada Ondřej
19.kolo Lužná Hrachovec B 2:0 (1:0) Branky: Mišun Tomáš, Sívek Karel
20.kolo Leskovec Lužná 2:5 (2:3) Branky: Filgas R. Filgas M. Hromada O. Sívek K. vlas.
21.kolo Lužná Branky 2:0 (2:0) Branky: Janáč Petr
22.kolo Huslenky Lužná 3:1 (1:1) Branky: Mišun Tomáš
23.kolo Lužná Ústí 1:0 (1:0) Branky: Filgas R.
24.kolo Růžďka Lužná 3:6 (3:2) Branky: Petr Janáč, Miroslav Brhel 2, vlastní 2, Jiří Pechal
25.kolo Lužná V.Bystřice B 4:0 (1:0) Branky: Mišun T.,Janáč Petr,Žídek Tomáš,Sívek K.
26.kolo

Krhová : Tygři Lužná 1:1 (1:0) vložil J.K. 10.6.2008

Lužná venku remizovala a ztratila tak naději na postup do okresu.

Gól za Tygry dával- M. Brhel

Tygři Lužná : Valašská Bystřice 4:0 (1:0) vložil J.K. 3.6.2008

ikfotbmuzi pro zvětšení obrázku klikni zde (foto z Růžďky)

Do zápasu Tygři nastoupili opět v pozměněné sestavě. Hráčům z Valašské Bystřice však nedali žádnou šanci.

V prvním poločase si Lužná dokázala vypracovat spoustu šancí, proměnit se však podařilo jen jednu. Po nastřelení brankové konstrukce dorážel T. Mišun. Mezi krásné šance patřila především střela Hromady z poloviny hřiště, kdy balón směřoval do šibenice, střelu však "vyškrábl" hostující golman.
Ve druhém poločase tlak domácích stoupl ještě více, nastříleli hostům další 3 branky.

Lužná se stále udržuje na 3.místě v tabulce a věří v naději na postup.

Góly za Tygry dávali- Mišun T., Žídek T., Janáč P., Sívek K.

Příští týden hrají Tygři v Krhové !!!!

Napsali o nás
klan_sivku
KLAN RODINY SÍVKŮ DÁVÁ PRO LUŽNOU NADĚJI DO BUDOUCNA FOTBALOVÁ RODINA.

Nebývá tak častým jevem, aby se v sestavě k mistrovskému zápasu objevila jedna rodina v počtu čtyř fotbalistů, a to ještě v hodně mladém věku.Rodina Sívkova se může od soboty tímto chlubit. V zápase v Růžďce si smutnou úvodní půlhodinu prožil v brance Marek Sívek (16 let – na snímku dole). Na kraji středové řady zvláště ve druhém poločase řádil Karel Sívek (18 let, osm branek v letošním ročníku – nahoře uprostřed) a bratrskou trojici doplnil pět minut před koncem nejmladší – Patrik (zcela vpravo). Ten ještě hraje za starší žáky a v letošním ročníku již v této kategorii nastřílel 22 branek.
Sourozence Sívkovy jistil v obraně bratranec Zdeněk (20 let – na snímku vlevo). Sázka na tuto rodinu se Lužňanům vyplácí. Mladý tým bojuje ze všech sil o okresní přebor.
(vš), foto: Deník/ Vladimír Štěpán

Růžďka : Tygři Lužná 3: 6 (3:2) vložil J.K. 18.5.2008

V sobotu 24.5. Lužná zavítala do Růžďky. Chtějí-li mít Tygři nějakou naději na postup, musí tohle utkání vyhrát.

Začátek zápasu byl pro hostující tým noční můrou, Tygři inkasovali 1.gól z přímého koupu. V zápětí Lužná dostala další gól po vlastní chybě a zvýšit na 3:0 se domácím podařilo po přečíslení luženské obrany. Nespravedlivý 3. gól Tygry vyhecoval natolik, že se podařilo vstřelit branku P.Janáčovi po obrovském důrazu, kdy domácímu golmanovi vypadl míč z rukou. Důležitou kontaktní branku vstřelil M.Brhel z penalty a tak se šlo do šaten za stavu 2:3. Do druhého poločasu nastoupili Tygři z velkou chutí vyhrát tento zápas! Tomu napomohl domácí hráč Trusina, který vsítil krásný gól hlavičkou do vlastní brány. Srovnání výsledku na hostujícím hřišti Tygry doslova "nakoplo" a začali se ještě více rvát před branku domácích. Růžďka nedokázala rozzuřené Tygry ubránit a tak si musela opět pomoc faulem v pokutovém kopu, chladnou hlavu zachoval opět M.Brhel a proměnil druhou penaltu v zápase. 5.gól si domácí vstřelili vlastní a konečný výsledek na 3:6 upravil J.Pechal svou životní hlavičkou.

Lužná se v tabulce posunula na 3. místo, na druhý Liptál ztrácí 1 bod a na první místo ztrácí 3 body.

Další zápas hrají Tygři doma proti Valašské Bystřici B!!!

Góly za Tygry dával- Petr Janáč, Miroslav Brhel 2, vlastní 2, Jiří Pechal

Tygři Lužná : Ústí 1:0 (1:0) vložil J.K. 18.5.2008

Po dvou porážkách Tygři opět zvítězili!!!
Navrácení dvou zraněných hráčů přineslo Lužné vítězství. Začátku zápasu se lépe ujali domácí. Jediný gól v zápase vstřelil Robet Filgas po obrovském důrazu, kdy využil chyby hostujícího golmana, kterému míč vypadl z rukou. Tygři si i nadále dokázali vypracovat šance, které se jim však nepovedlo proměnit. Druhý poločas zahráli hosté aktivněji než první půli, nedokázali si však vypracovat šanci, ze které by se dala trefit branka a tak domácí kontrolovali výsledek až dokonce zápasu ke kterému přibyli ještě další šance.
Gól za Tygry dával- kapitán Bob

Příští týden hrají Tygři v sobotu v Růždce !!!!

Huslenky : Tygři Lužná 3:1 (1:1) vložil J.K. 15.5.2008

balonTygry oslabilo zranění...
4 hráči ze základní sestavy v tomto zápase nenastopili z důvodu zranění. Huslenky vyvíjeli velký nátlak v prvním poločase, podařilo se jim však vstřelit pouze jednu branku, stav výsledku srovnal T.Mišun po krásne přihrávce od P.Janáče. Druhé poloviny zápasu se hosté ujali lépe, bohužel se nepodařilo dotlačit míč za záda domácího golmana. Poté Lužná inkasovala další góly z vlastních chyb.

Dolní Bečva : Tygři Lužná 1:0 (0:0) vložil J.K. 15.5.2008

balonPo prvním poločase byl stav nerozhodný 0:0 avšak větší šance si vypracovali především domácí. Ve druhém poločase domácí vstřelili krásnou branku od tyče. Poté začali tygři konečně bojovat a tak se konec zápasu dohrával spíše u branky domácích. Rozhodčí neodpískal jasný faul na luženského hráče v pokutovém kopu, kdy i domácí přiznali, že v tomhle případě se penalta měla kopat.

Tygři Lužná : Branky 2:0 (0:2) vložil J.K. 5.5.2008

balon10 neprohraných zápasu v řadě!!! Taková je statistika po nedělním zápase proti Brankám, kdy Tygři opět zvítězili. Góly padly pouze v prvním poločase z kopaček Petra Janáče. Lužná si ještě šance vytvořila, ale bylo těžké po jarmarečním dnu najít správnou cestu do brány. Ve druhém poločase jen Tygři kontrolovali výsledek, většinu času se bránilo, ale hosté nedokázali správně trefit branku. Tentokrát se důležité utkání přesouvá na neděli, Tygři jedou urvat body do Huslenek, které jsou na tom bodově stejně jako Lužná. Ve čtvrtek 8.5.08 se taky hraje zápas a to na Dolní Bečvě. Utkání začíná už ve 14:00 !!!

Góly za Tygry dával-
Petr Janáč 2

Tygři Lužná : FC Vsetín B 3:2 (0:1) vložil J.K. 5.5.2008

ikdortVe čtvrtek na prvního máje 2008 se odehrálo jedno z nejdůležitějších utkání letošní sezóny, kdy do Lužné zavítal FC Vsetín B posílený o hráče z DIVIZE. Utkání začalo tlakem hostů, vybojovali si několik šancí, které však zneškodnil domácí golman M.Sívek, který podal vynikající výkon. Hosté nakonec střelili gól v první polovině zápasu o který se zasloužil hráč č.13. Konec prvního poločasu se i nadále odehrával spíše na polovině hřiště domácích. Ve druhém poločase se vše obrátilo, Tygři doslova vlítli na hostující tým a svým obrovským důrazem se podařilo vstřelit branku T.Mišunovi. Druhou branku Tygrům zařídil M.Brhel přesně umístěnou střelou z trestného koupu. Domácí stadion začal praskat ve švech jásáním fanoušků a tak zaskočený tým hostujících inkasoval ještě jednu branku z hlavy T.Mišuna.

Lužná vrátila Vsetínu porážku z podzimu, kde ji chyběla ona "pověstná střelecká špetka štěstí."
Reportáž z podzimu, kde Tygři sehráli zápas aktivněji než domácí můžete vidět: zde

Góly za Tygry dávali-
Mišun Tomáš 2, Brhel Miroslav

FC Leskovec: Tygři Lužná 2:5 (2:3) vložil J.K. 1.5.2008
 Dne 27.4.2008 se odehrálo derby mezi Leskovcem a Lužnou.
Domácí vstřelili obě branky z penalty. Tygři si v prvním poločase vybojovali taky penaltu, která však nebyla uznána po chybě rozhodčího Žnivy, který si popletl golmana s brankovou konstrukcí. Ve druhém poločase hosté potvrdili svou formu a přidali ještě dvě branky.
Góly za Tygry dávali- Filgas Robert, Filgas Martin, Hromada Ondřej, Sívek Karel, vlastní

Nejlepším hráčem byl zvolen Petr Janáč (měděný :-)

pozvánka na fotbal: FC Leskovec: Sokol Lužná vložil J.K. 23.4.2008

ikfotbcena Dne 27.4.2008 v 16:30 se oderaje jarní derby mezi Leskovcem a Lužnou. Utkání bude zcela určitě vyhecováno, Tygrům chybí body na postup a Leskovec se naopak obává ze spadnutí do nižší třídy.

V Leskovci se fanoušci můžou těšit na fotbalový zpravodaj a nejlepší hráč Tygrů si odnese cenu nejlepšího hráče.

zvětšit obrázek

Fotbal - muži: Lužná: Hrachovec B 2:0 (1:0) vložil J.K. 22.4.2008
 Góly za Tygry dávali- Sívek K., Mišun T.

Fotbal - muži: Lhotka nad Bečvou : Lužná 1:2 (0:1) vložil J.K. 15.4.2008
V prvním poločase se ujali vedení hosté po důrazu R. Filgase. Ve druhém poločase domácí srovnali po chybě obrany. Zápas rozhodl O.Hromada krásnou hlavičkou.

Góly za Tygry dávali- Filgas R., Hromada O.

Fotbal - muži: Lužná : Liptál 1:1 (1:1) vložil J.K. 15.4.2008