Znak obce Lužná

Obec Lužná

Hlášení místního rozhlasu

Hlášení místního rozhlasu v elektronické podobě za poslední 3 měsíce.


Firma MORAVOS bude zítra 20.8.2019 v 9,15 hod u obchodu Jednota prodávat: koření, krmivo pro domácí zvířata, krémy a masti, drogerii, toaletní papír, hnojivo a jiné zboží.


"Vedoucí ŠJ Valašská Polanka oznamuje, že stravné na měsíc září se bude platit ve čtvrtek 29. 8. a v pátek 30. 8. 2018 v kanceláři ŠJ, a to v době od 6.00 do 13.30 hodin. Informace pro nové strávníky: Noví strávníci: děti z MŠ a ZŠ (nebo jejich zákonní zástupci) si mohou vyplnit přihlášky ke stravování a zakoupit čip i mimo tyto dny již od 19. 8. 2018, (kromě pondělí 26. 8., kdy bude celodenní školení)taktéž v době od 6.00 do 13.30 hodin. Výši stravného pro jednotlivé kategorie strávníků najdete na našich školních webových stránkách www.zsvalpolanka.cz, v sekci jídelna, v kategorii informace pro strávníky - ceny stravného. Přivítáme i nové strávníky z řad občanů. Zároveň připomínám: kdo se nebude chtít v nadcházejícím období stravovat, musí tuto skutečnost oznámit předem. Pokud tak neučiní, bude mu částka za tyto, byť i neodebrané obědy, doúčtována."


P O Z V Á N K A - Honební společenství Lužná zve všechny vlastníky honebních pozemků na již tradiční P O S E Z E N Í P Ř I G U L Á Š I , které se uskuteční v sobotu 24.8.2019 od 16,oo hod. na tanečním kole v Lužné.Akce se uskuteční za každého počasí.Občerstvení zajištěno.Srdečně zve výbor HS.


Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve čtvrtek 8.8. st.obchod od 13:00 h, u Oú od 13:15 h , prodávat okurky nakladačky, borůvky, nové brambory ze Znojma,meruňky a broskve ze Strážnice, české rajčata, papriky,okurky,cibuli a česnek. Dále nabízíme olejové svíčky a další ovoce a zeleninu. Přijímáme objednávky na ovoce na kvas a to švestky,hrušky a broskve na telefoním čísle: 606575578 .


Vážení občané, v sobotu 10.8. k vám přijedeme a nabízíme rané brambory, meruňky, fialový česnek, melouny, cibuli, papriky, rajčata a jiné sezónní zboží. Vše za vynikající ceny.Během rozvozu může dojít vlivem počasí ke zpoždění, ale přijedeme určitě, za každého počasí. Prodej se uskuteční v 9,15 - 9,45 hod hospoda U Šajerů. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Dnes 5.8. od 14:10-14:30 u hospody a poté od 14:35-14:50 u oú bude soukromá firma z Jižní Moravy prodávat: okurky nakládačky ,okurky přerostky,meruňky od 33kč, borůvky, maliny,broskve 25kč,nové brambory za 17kč ,český česnek ,cibule,vlašské i lískové ořechy, ,,jablka od 12kč ,čerstvou zeleninu ze Slovenska(okurky salátovky,rajčata,papriky,ředkvičky,kedlubny ),žampióny,hlívu,český med. Dále nabízí velký výběr bonbonu a čokolád,pečené želé. Firma bude také provádět výprodej drogistického zboží.


Muzeum regionu Valašsko srdečně zve na tradiční Templářské slavnosti. Čeká vás bohatý program s tématikou středověku, spousta zábavy pro celou rodinu a také vyhlášený guláš mistra Karla Jurčíka. Akce proběhne v sobotu 17. srpna od 14 hodin na zámku a hvězdárně Vsetín.


V sobotu 3.8. k vám přijedeme a nabízíme rané brambory, meruňky, fialový česnek, melouny, cibuli, papriky, rajčata a jiné sezónní zboží. Vše za vynikající ceny.Během rozvozu může dojít vlivem počasí ke zpoždění, ale přijedeme určitě, za každého počasí. Prodej se uskuteční v 9,15 - 9,45 hod hospoda u Šajerů. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Od pondělí 12.8. do čtvrtka 15.8. bude probíhat od 9:00 do 17:00 hodin v Domě Kultury ve Vsetíně velká srpnová prodejní akce značkového second-handu z Rakouska. Po celý den Vám bude nabízen široký sortiment dámského, pánského a dětského kvalitního oblečení, ložního prádla a bytového textilu. První den vše za 50 kč, druhý den vše za 40 kč, třetí den vše za 30 kč a čtvrtý den vše za 20 kč. Můžete se těšit na nově přivezené zboží. Všichni jste srdečně zváni!


Drůbežárna Prace bude ve středu 31.7. ve 12:45 hod. prodávat:kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata a husokačeny mulard, jatečné kachny o váze 3,5-4 kg,krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.


Vážení občané, v sobotu 27.7. k vám přijedeme a nabízíme rané brambory, meruňky, fialový česnek, melouny, cibuli, papriky, rajčata a jiné sezónní zboží. Vše za vynikající ceny.Během rozvozu může dojít vlivem počasí ke zpoždění, ale přijedeme určitě, za každého počasí. Prodej se uskuteční v 9,15 - 9,45 hod u hospody u Šajerů. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve čtvrtek 25.7. st obchod. od 13:00 h , u Oú 13:15 h , prodávat borůvky,okurky nakladačky,nové brambory ze Znojma,meruňky a broskve ze Strážnice,novou cibuli,nový česnek,České rajčata, papriky,okurky. Dále nabízíme olejové svíčky a další ovoce a zeleninu.Objednávat můžete i na telefoním čísle : 777 897 272


Dnes v úterý od 12:20-12:40 u hospody a poté od 12:50-13:10 u oú bude soukromá firma z Jižní Moravy prodávat: okurky nakládačky ,meruňky od 33kč, borůvky, maliny,nové brambory za 17kč ,český česnek ,cibule,vlašské i lískové ořechy, ,,jablka od 12kč ,nové zelí,kapusta,čerstvou zeleninu ze Slovenska (okurky salátovky,rajčata,papriky,ředkvičky,kedlubny ),žampióny,hlívu,český med, čerstvá vejce i křepelčí. Dále nabízí velký výběr bonbonu a čokolád,pečené želé. Firma bude také provádět výprodej drogistického zboží


Firma Moravos bude zítra 23.7.2019 v 9,15 hod u obchodu Jednota prodávat koření, krmivo pro domácí zvířata, krémy a masti, drogerii, hnojiva a jiné zboží.


Soukromý chovatel pan Gajdůšek z Prakšic bude ve čtvrtek 25.7.2019 ve 12,10 u obecního úřadu prodávat: kuřice různých barev a vlašky za 160,-Kč a chovné kohouty za 130,-Kč.


Vážení občané, v sobotu 20.7. k vám přijedeme a nabízíme rané brambory, meruňky, melouny, cibuli, papriky, rajčata a jiné sezónní zboží. Vše za vynikající ceny.Během rozvozu může dojít vlivem počasí ke zpoždění, ale přijedeme určitě, za každého počasí. Prodej se uskuteční v 9:15-9:45 hod u hospody U Šajerů.


Farma Gazda Bohumín bude prodávat: slepičky před snůškou za 180 kč, roční slepice za 80 kč, káčata, husokáčata, housata, brojlery, krmné směsi, vitamíny a doplňky pro drůbež.Prodej se uskuteční ve středu 17. července v 11:20 u OÚ.


Vážení občané, v sobotu 13.7. k vám přijedeme a nabízíme rané brambory, meruňky, melouny, cibuli, papriky, rajčata a jiné sezónní zboží. Vše za vynikající ceny. Během rozvozu může dojít vlivem počasí ke zpoždění, ale přijedeme určitě, za každého počasí. Prodej se uskuteční v 9:15-9:45 hod u hospody U Šajerů. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve čtvrtek 11.7. st. obchod. od 13:00 h , u Oú od 13:15 h , prodávat nové brambory ze Znojma,meruňky ze Strážnice,borůvky,novou cibuli,nový česnek,České rajčata, papriky,okurky. Dále nabízíme olejové svíčky a další ovoce a zeleninu. Objednávat můžete i na telefoním čísle : 777 897 272


Drůbežárna Prace bude ve středu 17.7. ve 12:45 hod. prodávat: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, krůty, káčata a husokačeny mulard, jatečné kachny o váze 3,5-4 kg krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.


Muzeum regionu Valašsko srdečně zve k návštěvě zámku Vsetín. Čekají na vás nové atraktivní výstavy, tradiční akce pro děti i dospělé, oblíbený templářský sklípek a také nádherný výhled po okolí ze zámecké věže. Zámek Vsetín je otevřen denně mimo pondělí od 9 do 17 hodin.


Mudr. Novosadová oznamuje, že čerpá dovolenou od 16.7 -19.7.2019. Sestra na středisku bude přítomná. Zástup Mudr. Talandová poliklinika Vsetín 2. patro. Kdo bude potřebovat akutní ošetření, staví se na středisku pro kartu.


Od pondělí 1.7. do čtvrtka 4.7. bude probíhat od 9:00 do 17:00 hodin v Domě Kultury ve Vsetíně velká prázdninová prodejní akce značkového second-handu z Rakouska. Po celý den Vám bude nabízen široký sortiment dámského, pánského a dětského kvalitního oblečení, ložního prádla a bytového textilu. První den vše za 50 kč, druhý den vše za 40 kč, třetí den vše za 30 kč a čtvrtý den vše za 20 kč. Můžete se těšit na nově přivezené zboží. Všichni jste srdečně zváni


Drůbežárna Prace bude ve středu 3.7. ve 12:45 hod. prodávat: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, krůty, káčata a husokačeny mulard, jatečné kachny o váze 3,5-4 kg krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.


Vážení občané, v sobotu 29.6. nabízíme k prodeji čerstvé jahody v koších po 2kg. Množství je limitováno zájmem kupujících. Dále nabízíme meruňky, rané brambory, melouny a jiné sezónní zboží.Během rozvozu může dojít vlivem počasí ke zpoždění, ale přijedeme určitě, za každého počasí. Prodej se uskuteční v 9,15-9,45hod hospoda U Šajerů.


Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve čtvrtek 27.6. st.obchodu 13:00 h , u Oú od 13:15 h , prodávat jahody, nové brambory ze Znojma, meruňky ze Strážnice, novou cibuli, nový česnek, České rajčata, papriky, okurky. Dále nabízíme žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Objednávat můžete i na telefoním čísle : 777 897 272


Firma MORAVOS bude v úterý 25. června prodávat u obchodu Jednota v 9,15 hod koření, krmení pro zvířata, drogerii, hnojiva a jiné zboží.


Společnost Weekamp Doors přijme nové zaměstnance na různé pracovní pozice do výroby. Nabízíme:perspektivní a stabilní práci u zahraniční firmy zajímavé mzdové podmínky příplatek za práci přesčas 50% příspěvek na stravování v plné výši, příspěvek na dopravu, stravenky právní poradenství zdarma možnost zvýhodněného mobilního tarifu a další benefity práci ve 2 – směnném provozu Praxe ani vyučení v oboru není podmínkou. Nástup možný ihned. Zájemci se mohou hlásit osobně na adrese společnosti – Lačnov 81, Lenka Holbová Telefonicky: 601 130 900 Emailem: info@weekamp-doors.cz


Ve čtvrtek 27.6.2019 se uskuteční zájezd nejen pro seniory do Štramberku. Občané, kteří mají zájem se tohoto zájezdu zúčastnit, se mohou přihlásit na obecním úřadě v Lužné. Vybírá se příspěvek 250,-Kč/osoba. Odjezd autobusu v 8,oo hod od KD. Program: Štramberská trúba, Muzeum Zdeňka Buriana, výrobna Štramberských uší, Krásenský pivovar Valašské Meziříčí.


Soukromý chovatel pan Gajdůšek z Prakšic bude ve čtvrtek 20.6.2019 v 12,10 hod prodávat u obecního úřadu Lužná: kuřice různých barev za 160,-Kč/ks brojlery a kuřátka za 20,-Kč/ks kohoutky za 4,-Kč/ks a chovné kohouty.


Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve čtvrtek 13.6. st obchod od 13:00 h , u Oú od 13:15 h ,prodávat jahody, nové brambory ze Znojma, cibuli, nový česnek, české rajčata, papriky, okurky. Dále nabízíme jablka, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Prodáváme i český med a olejové svíčky za 10 Kč/Ks. Objednávat můžete i na telefoním čísle : 777 897 272


Drůbežárna Prace bude ve středu 22. 5. ve 12:45 hod. prodávat: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice brojlerová kuřata, káčata, housata, krůty a husokačeny mulard, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.

Obecní úřad

Lužná 230
756 11 Valašská Polanka

tel.: 571 446 100
fax: 571 446 101

starostka@obec-luzna.cz
ucetni@obec-luzna.cz

IČO:      00304077
DIČ: CZ00304077


Facebook

Facebook obce Lužná

Webkamera - Skiareál

Soubory cookies | Zásady zpracování osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti Správa stránek