farma neratov

ski

Nacházíte se v sekci: Fotbal

Vítáme Vás na fotbalovém webu

Lužná-Podlesí B 2:2 (1:1)   4.5.2009                                                 vložil: ZM 29.5.2009

balon Lužná se dostala do vedení asi v 15 min. kdy byl odpískán faul na Tomáše Mišuna v pokutovém uzemí. Martin Filgas krásně umístil střelu k tyči.Hral se vyrovnaný fotbal s šancemi na obou stranach. Hostujíci však dokázali vyrovnat v závěru poločasu. Po 20 min. druhého poločasu, střídajíci Radim Hnilica ze 30 metru překvapil nechytatelnou ranou brankáře. Opět však Lužná nedokázala udržet jednobrankové vedení až do šaten a hostující se v 76 min. radovali po druhé.

Ústí : Tygři Lužná 1:1 (1:1) vložil J.K. 14.10.2008

V prvním poločase měli více ze hry hosté, ve druhém poločase tomu bylo naopak. Domácí obstřelovali hostující klec ze všech stran. Oba týmy si nakonec odnesly zasloužený bod. Tygry podržel golman Sívek, který byl vyhlášen nejlepším hráčem za hostující tým.

Góly za Tygry dával- O.Hromada

Tygři Lužná : Růžďka 2:1 (0:0) vložil J.K 30.10.2008
balon
Po 4 neprohraných zápasech Lužná opět zvítězila.

I když domácí zvítězili, jejich výkon tomu moc nenapovídal!!! To však chtějí Tygři napravit v posledním utkání podzimní části!!!

Góly za Tygry dával- M. Brhel, O.Hromada

Pozvánka na fotbal:
Poslední utkání Tygři odehrají s Ústím, které je předbíhá o 2 body. Utkání se odehraje v sobotu 1.11.08 ve 13:30

Fotbalisté z Lužné věří, že zvítězí!!!!

Předehrávka jarního kola:

O víkendu 8.-9.listopadu se počítá dle termínové listiny s předehrávkou 14.kola 14.kola III.třídy mužů. Při případném zhoršení počasí by došlo k včasnému kompletnímu zrušení všech plánovaných utkání.

Tygři Lužná : Lhotka nad B. 4:0 (3:0) vložil J.K. 14.10.2008

Jedno z nejlepších utkání se odehrálo na domácím hřišti
TJ Lužná. Do Lužné zavítal tým z Lhotky n.B., který byl zesazen z 1. místa.

Už začátek zápasu napovídal tomu, že Tygři
chtějí tenhle zápas vyhrát. První gól utkání padl z přímého kopu, kdy M.Brhel umístil míč krásnou střelou k tyči. Drtivým tlakem jenž byl doprovázen luženskými fandy si hosté svou pasivitou řekli o další gól, po krásném úniku K.Sívka.
Do konce prvního poločasu Tygři přidali ještě jeden gól o který se postaral P.Janáč a tak se šlo do šaten za stavu 3:0.Ve druhém poločase si vypracovali šance i hosté, střely však většinou končili mimo brankovou konstrukci a nebo je z přehledem likvidoval Sívek.Pak přišla kombinace jako přímo vystřižená z učebnice na jejiž konci stál T.Mišun a upravil skóre na 4:0. Zbytek utkání už se odehrávalo s šancemi na obou stranách, zvýšit skóre mohl ještě M.Sívek z penalty což se mu však nepodařilo.

Góly za Tygry dávali-
M. Brhel,K.Sívek, P.Janáč T.Mišun

Do konce podzimu zbývají ještě 3 kola. TYGŘI VĚŘÍ, ŽE TYTO ZÁPASY VYHRAJOU!!!!
PROTO JE PŘIJĎTE POVZBUDIT!!!

Dolní Bečva :Tygři Lužná 3:3 (2:2) vložil Karel Sívek 1.10.2008
balon
V neděli hráli Tygři na hřišti Dolní Bečvy B. Tygrům se opět nepovedl vstup do zápasu. Když po 20 minutách prohrávali už 2:0. Obě branky byli ze standartních situací. Domáci měli převahu, ale Lužná udeřila z rychlého brejku, když se prosadil přesnou střelou k tyči Petr Janáč. Lužná se hratelně zvedla a po závaru před domácí brankou zahrál obránce domacích rukou. Nařízenou penaltu z přehledem proměnil Miroslav Brhel. Ve druhém poločase byla Lužná lepším týmem a vytvořili si pár dobrých příležitostí, ale nepodařilo se je proměnit. Po neproměněných šancích přišel v 75 minutě trest z rychlého brejku. 3:2 pro domácí, ale Lužná se nevzdala a z obrovskeho tlaku vytěžila těsně před koncem gól. Na konečných 3:3 vyrovnal Karel Sívek.

Góly za Tygry dával- M. Brhel, P. Janáč, K. Sívek

Tygři Lužná : Branky 3:1 (1:0) vložil J.K. 1.10.2008

Po 3 nezdařených zápasech TYGŘI konečně vyhráli!!!

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal s šancemi na obou stranách, hostům se podařilo vstřelit tyč. Domácí si vybojovali obrovskou šanci v území pokutového kopu, hosté si však pomohli faulem, který z penalty potrestal M. Brhel a tak se šlo do šaten za stavu 1:0. Ve druhém poločase nastala převaha domácích, kdy se začalo hrát především na půli hostů. Toho však využil číhající hráč "Dežo", který z breakové situace byl zastaven faulem v pokutovém území Tygrů a tak hosté z penalty srovnali stav na 1:1. Vyhecování domácích však vedlo k obrovskému tlaku, kdy se Tygři dostali opět do vedení zásluhou T.Mišuna a konečný stav výsledku upravil Filgas R.